Hofkunst
  5. Hofkunst

Hofkunst

Lid sinds 2015 / Wapenveld, Nederland

7 aangeboden items / 85 verkochte items

Arturo - Toren en Paard kopen? Bied vanaf 35!
Arturo (1954) Nederlands Toren en Paard
Afmetingen45 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Anthony Krikhaar - Expressionistische Gouache Exmoor Somerset Landschap kopen? Bied vanaf 40!
Anthony Krikhaar (1939) Nederlands Expressionistische Gouache Exmoor Somerset Landschap
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Hein van der Meij - Ardennen 2 kopen? Bied vanaf 75!
Hein van der Meij (1940) Nederlands Ardennen 2
Afmetingen30 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Hein van der Meij - Nepal 1 kopen? Bied vanaf 75!
Hein van der Meij (1940) Nederlands Nepal 1
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Hein van der Meij - Aimee Porche 2 kopen? Bied vanaf 70!
Hein van der Meij (1940) Nederlands Aimee Porche 2
Afmetingen40 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Fré Drost - Scheveningen strand kopen? Bied vanaf 75!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Scheveningen strand
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 75
Fré Drost - Italiaans dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Italiaans dorpsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen33 x 43 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 25