HvdS
  5. HvdS

HvdS

Lid sinds 2016 / Almere, Nederland

5 aangeboden items / 55 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
5 aangeboden items door deze verkoper

Ad Arma - Ets, Gedichtenvanger - Ingelijst (Groot), Galerieprijs €726 kopen? Bied vanaf 119!
Ad Arma - Ets, Gedichtenvanger - Ingelijst (Groot), Galerieprijs €726Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHvdS

TechniekEts
Afmetingen95.5 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - Acryl op papier, Against the rules series III - Ingelijst, Galerieprijs €2275! kopen? Bied vanaf 229!
Hans Vanhorck - Acryl op papier, Against the rules series III - Ingelijst, Galerieprijs €2275!Schilderij

Geplaatst doorHvdS

TechniekAcryl
Afmetingen110.5 cm x 89.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mohammed Quraish - Zeefdruk, Zonder titel I - Ingelijst Galerieprijs €850 kopen? Bied vanaf 49!
Mohammed Quraish - Zeefdruk, Zonder titel I - Ingelijst Galerieprijs €850Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHvdS

Afmetingen83 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alexander Vogels - Olieverf op doek, Dierenmasker in blauw (Zeer groot, zeldzaam) Hoge waarde kopen? Bied vanaf 349!
Alexander Vogels - Olieverf op doek, Dierenmasker in blauw (Zeer groot, zeldzaam) Hoge waardeSchilderij

Geplaatst doorHvdS

Afmetingen120 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Gregorio Dominguez Gonzalez - Dorpsgezicht Noord-Spanje -zeldzame aquarel- kopen? Bied vanaf 19!
Gregorio Dominguez Gonzalez - Dorpsgezicht Noord-Spanje -zeldzame aquarel-Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHvdS

TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst