IGS_Art
  5. IGS_Art

IGS_Art

Lid sinds 2021 / Gendringen, Nederland

7 aangeboden items / 80 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
7 aangeboden items door deze verkoper
UBLAST Italiaans design herenhorloge kopen? Bied vanaf 410!
UBLAST Italiaans design herenhorloge

Sieraden

Geplaatst doorIGS_Art

TechniekStaal
Afmetingen24 cm x 4.3 cm x 11 cm (h x b x d)
Gewicht171.55 g
GesigneerdBuitenlands keur
Prachtige Italiaanse Zilveren (925) Collier hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 40!
Prachtige Italiaanse Zilveren (925) Collier hanger ingelegd met parelmoer

Sieraden

Geplaatst doorIGS_Art

TechniekZilver
Afmetingen40 cm x 0.1 cm x 0.4 cm (h x b x d)
Gewicht4.75 g
GesigneerdBuitenlands keur
Prachtig Zilveren 925 Collier met Hanger 45 cm kopen? Bied vanaf 40!
Prachtig Zilveren 925 Collier met Hanger 45 cm

Sieraden

Geplaatst doorIGS_Art

TechniekZilver
Afmetingen45 cm x 5.5 cm (h x b)
Gewicht8.86 g
GesigneerdNederlands keur
Prachtig Zilveren (925) glasparel Collier 48 cm lang kopen? Bied vanaf 30!
Prachtig Zilveren (925) glasparel Collier 48 cm lang

Sieraden

Geplaatst doorIGS_Art

TechniekZilver
Afmetingen48 cm x 7 cm (h x b)
Gewicht25.32 g
GesigneerdNederlands keur
Barok Zoetwaterparel Collier met dubbel zilver slotje 925 kopen? Bied vanaf 65!
Barok Zoetwaterparel Collier met dubbel zilver slotje 925

Sieraden

Geplaatst doorIGS_Art

TechniekZilver
Afmetingen63.5 cm x 0.9 cm (h x b)
Gewicht56.93 g
GesigneerdNederlands keur

Zwitsers Murex Quartz horloge met 122 diamanten 0,69 karaat kopen? Bied vanaf 760!
Zwitsers Murex Quartz horloge met 122 diamanten 0,69 karaat

Sieraden

Geplaatst doorIGS_Art

TechniekDiamant
Afmetingen1.08 cm x 3.7 cm (h x b)
GesigneerdBuitenlands keur
A&E Design - Vintage Fagerhult xxl design bureaulamp gemaakt in 1975. kopen? Bied vanaf 125!
A&E Design - Vintage Fagerhult xxl design bureaulamp gemaakt in 1975.

Design

Geplaatst doorIGS_Art

Jaartal1975
Afmetingen58 cm x 102 cm x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker