ISJ
  5. ISJ

ISJ

Lid sinds 2013 / heemstede, Nederland

7 aangeboden items / 119 verkochte items

Jenny Das - Ophelia (Shakespeare) kopen? Bied vanaf 28!
Jenny Das (1927) Nederlands Ophelia (Shakespeare)
TechniekGouache
Afmetingen45.4 x 29.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 28
Oskar Paul Matthes - Visser in bootje kopen? Bied vanaf 20!
Oskar Paul Matthes (1872-1956) Duits Visser in bootje
TechniekEts
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Harry van Lunenburg - Clown kopen? Bied vanaf 30!
Harry van Lunenburg (1947) Nederlands Clown
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Willie van Haard - Onduidelijk kopen? Bied vanaf 22!
Willie van Haard (1929-2013) Nederlands Onduidelijk
TechniekEts
Afmetingen34.5 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 22
Gerard van Vliet - Schuur aan het water kopen? Bied vanaf 35!
Gerard van Vliet (1880-1972) Nederlands Schuur aan het water
TechniekPotlood
Afmetingen25.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Bob Kemper - Communikatie kopen? Bied vanaf 35!
Bob Kemper (1936) Nederlands Communikatie
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Henk Ames - De gitariste kopen? Bied vanaf 43!
Henk Ames (1930) Nederlands De gitariste
TechniekAquarel
Afmetingen61 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 43