Ramiro Undabeytia (1952) Mi Brocha
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 38 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 75