JBK
  5. JBK

JBK

Lid sinds 2014 / Maarssen, Nederland

4 aangeboden items / 407 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)
4 aangeboden items door deze verkoper

Karel Bruckman - olie op doek, handgesigneerd rechtsonder kopen? Bied vanaf 99!
Karel Bruckman - olie op doek, handgesigneerd rechtsonder

Geplaatst doorJBK

Afmetingen95 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap Wigersma - olie op paneel, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 575!
Jaap Wigersma - olie op paneel, gesigneerd r.o.

Geplaatst doorJBK

Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk

Geplaatst doorJBK

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen108 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van den Braken - olie op doek - het scherfje, gesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
Peter van den Braken - olie op doek - het scherfje, gesigneerd

Geplaatst doorJBK

Afmetingen98 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst