JBK
  5. JBK

JBK

Lid sinds 2014 / Maarssen, Nederland

8 aangeboden items / 450 verkochte items

Julia Winter - gemende techniek, gesigneerd - 2005 kopen? Bied vanaf 149!
Julia Winter (1965) Russisch gemende techniek, gesigneerd - 2005
Afmetingen75 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149
Armando - ‘Der Baum’ - litho - 1988 kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ‘Der Baum’ - litho - 1988
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Jan te Wierik - gemende techniek op paneel, gesigneerd en 1994 kopen? Bied vanaf 1495!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands gemende techniek op paneel, gesigneerd en 1994
Afmetingen106 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.495
Jan Rijlaarsdam - gemende techniek, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 495!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands gemende techniek, gesigneerd r.o.
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Simon Maris - olie op doek, handgesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 425!
Simon Maris (1873-1935) Nederlands olie op doek, handgesigneerd r.o.
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Anton Heyboer - Kleurenets-gesigneerd + gulden afdruk en 1984 kopen? Bied vanaf 249!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kleurenets-gesigneerd + gulden afdruk en 1984
TechniekEts
Afmetingen108 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 249
Marius Bauer - ets- proefdruk- nr.71, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands ets- proefdruk- nr.71, gesigneerd r.o.
TechniekEts
Afmetingen21 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Gerriet Postma - Gouache 27/75 met gesigneerde en genummerde monografie in casette kopen? Bied vanaf 259!
Gerriet Postma (1932-2009) Nederlands Gouache 27/75 met gesigneerde en genummerde monografie in casette
TechniekGouache
Afmetingen43 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 259