JGB1989
  5. JGB1989

JGB1989

Lid sinds 2020 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper

Herman Brood - Jail! kopen? Bied vanaf 750!
Herman Brood - Jail!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJGB1989

Eindtijd25-06-2022 om 10:00

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen24 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst