JJvanWijk
  5. JJvanWijk

JJvanWijk

Lid sinds 2015 / Woudrichem, Nederland

111 aangeboden items / 882 verkochte items

Alexander Calder - Fraaie affiche | 'Au vent d'Arles' | 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Fraaie affiche | 'Au vent d'Arles' | 1981
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
€ 75
Wim van Willegen - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'P XIII' | 2004 kopen? Bied vanaf 50!
Wim van Willegen (1949) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'P XIII' | 2004
Afmetingen45 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Coos Dieters - handgesigneerde zeefdruk | 'Bed II' | 1976 kopen? Bied vanaf 50!
Coos Dieters (1946) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Bed II' | 1976
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Richard Bouwman - handgesigneerde litho | 'Delirium' | 1994 kopen? Bied vanaf 50!
Richard Bouwman (1947) Nederlands handgesigneerde litho | 'Delirium' | 1994
TechniekLitho
Afmetingen70 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Montyn - kleurenets - 'Sierra Rosario' - 1999 (KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 80!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands kleurenets - 'Sierra Rosario' - 1999 (KLEINE OPLAGE)
TechniekEts
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
France Wagner - handgesigneerde litho | 'Vrouw met boeket' kopen? Bied vanaf 80!
France Wagner (1943) Frans handgesigneerde litho | 'Vrouw met boeket'
TechniekLitho
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 100
4 biedingen
Margriet Westervaarder - handgesigneerde kleurenets | zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Margriet Westervaarder (1945) Nederlands handgesigneerde kleurenets | zonder titel
TechniekEts
Afmetingen57 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekEts
Afmetingen57 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Anneke Peereboom - handgesigneerde zeefdruk op Nepalees lompenpapier | 'Sunny side II' | 1997 kopen? Bied vanaf 80!
Anneke Peereboom (1950) Nederlands handgesigneerde zeefdruk op Nepalees lompenpapier | 'Sunny side II' | 1997
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Wim van Willegen - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'P III' | 1994 kopen? Bied vanaf 50!
Wim van Willegen (1949) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'P III' | 1994
Afmetingen61 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Arno van Iperen - (pastel)krijt op papier | 'Vaas met bloemen en fruit' | 1987 kopen? Bied vanaf 50!
Arno van Iperen (1942) Nederlands (pastel)krijt op papier | 'Vaas met bloemen en fruit' | 1987
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen52 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Annemarie Petri - handgesigneerde kleurenets | 'Interieur met feauteuil' | 1997 kopen? Bied vanaf 25!
Annemarie Petri (1965) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Interieur met feauteuil' | 1997
TechniekEts
Afmetingen36 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Thea Figee - monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 70!
Thea Figee (1952) Nederlands monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK)
TechniekMonotype
Afmetingen30 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Paard met figuren' - 2012 kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Tolman (1948) handgesigneerde ets - 'Paard met figuren' - 2012
TechniekEts
Afmetingen40 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Constant - handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Constant - handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 475!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST)
TechniekDroge Naald
Afmetingen57 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Constant - handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 450!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 450
1 bieding
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Patrick NAGEL - Patrick Nagel | 'Playboy Series' | 1985 (Popart) kopen? Bied vanaf 1!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Patrick Nagel | 'Playboy Series' | 1985 (Popart)
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 50
7 biedingen
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
Huidig bod
€ 5
3 biedingen
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
Huidig bod
€ 63
9 biedingen
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
Huidig bod
€ 10
5 biedingen
Patrick NAGEL - Patrick Nagel | 'Playboy Series' |1985 (Popart) kopen? Bied vanaf 1!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Patrick Nagel | 'Playboy Series' |1985 (Popart)
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
Huidig bod
€ 5
4 biedingen
Karel Appel - handgesigneerde litho | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands handgesigneerde litho | 'Can we dance a landscape?' | 1989
TechniekLitho
Afmetingen82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen62 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Carla Kleekamp - handgekleurde ets met prägedruk | 'Made by Florini Rome' kopen? Bied vanaf 40!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands handgekleurde ets met prägedruk | 'Made by Florini Rome'
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Carla Kleekamp - handgekleurde ets met prägedruk | 'De weg naar Rome' kopen? Bied vanaf 40!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands handgekleurde ets met prägedruk | 'De weg naar Rome'
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Carla Kleekamp - handgekleurde ets met prägedruk | 'De Pelgrimstocht naar Rome' kopen? Bied vanaf 40!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands handgekleurde ets met prägedruk | 'De Pelgrimstocht naar Rome'
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Carla Kleekamp - handgekleurde ets met prägedruk | 'De verering in Rome' kopen? Bied vanaf 40!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands handgekleurde ets met prägedruk | 'De verering in Rome'
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Anton Vrede - handgesigneerde litho | 'Zonder titel' | 1997 kopen? Bied vanaf 1!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose handgesigneerde litho | 'Zonder titel' | 1997
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Anton Vrede - handgesigneerde litho | 'Run Paint Run' | 1996 kopen? Bied vanaf 1!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose handgesigneerde litho | 'Run Paint Run' | 1996
TechniekLitho
Afmetingen54 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Anton Vrede - handgesigneerde litho | 'Mens en Dier' | 1995 kopen? Bied vanaf 1!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose handgesigneerde litho | 'Mens en Dier' | 1995
TechniekLitho
Afmetingen54 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Marianne Aulman - handgesigneerde litho | 'King and castle XI' | 1995 kopen? Bied vanaf 35!
Marianne Aulman (1956) Nederlands handgesigneerde litho | 'King and castle XI' | 1995
TechniekLitho
Afmetingen38 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Carla Kleekamp - kalender met vier etsen | 1988 kopen? Bied vanaf 1!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands kalender met vier etsen | 1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 48 cm (h x b)
€ 1
Henk van Trigt - Reliëf (karton en latex op houten achtergrond) | 'Versie 1' | 1982 kopen? Bied vanaf 1200!
Henk van Trigt (1943) Nederlands Reliëf (karton en latex op houten achtergrond) | 'Versie 1' | 1982
Afmetingen21 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 1.200
Henk van Trigt - Reliëf (karton en latex op houten achtergrond) | 'Versie 2' | 1982 kopen? Bied vanaf 1200!
Henk van Trigt (1943) Nederlands Reliëf (karton en latex op houten achtergrond) | 'Versie 2' | 1982
Afmetingen21 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 1.200
Henk van Trigt - Reliëf (karton en latex op houten achtergrond) | 'Zonder titel ' | 1980 kopen? Bied vanaf 950!
Henk van Trigt (1943) Nederlands Reliëf (karton en latex op houten achtergrond) | 'Zonder titel ' | 1980
Afmetingen21.5 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 950
Robert Zandvliet - Olieverf en tempera op doek | 'Zonder titel' | 1992 (MUSEAAL WERK) kopen? Bied vanaf 16500!
Robert Zandvliet (1970) Nederlands Olieverf en tempera op doek | 'Zonder titel' | 1992 (MUSEAAL WERK)
TechniekTempera
Afmetingen154 x 213 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 16.500
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands gemengde techniek - zonder titel - 2000 (LUXE INGELIJST)
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Clemens Briels - Beschilderd sculptuur | 'The mower of croix de Chenevaux' (IN PRIJS VERLAAGD) kopen? Bied vanaf 1000!
Clemens Briels (1946) Nederlands Beschilderd sculptuur | 'The mower of croix de Chenevaux' (IN PRIJS VERLAAGD)
Afmetingen58 x 47 x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Frans Bianchi - Aquarel op papier | 'Leuvehaven Rotterdam' | 1995 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 750!
Frans Bianchi (1951) Nederlands Aquarel op papier | 'Leuvehaven Rotterdam' | 1995 (INGELIJST)
TechniekAquarel
Afmetingen77 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Chris van Geest - Olieverf op doek | 'Wie de schoen past, trekke hem aan' | Eind jaren '80 kopen? Bied vanaf 500!
Chris van Geest (1942) Nederlands Olieverf op doek | 'Wie de schoen past, trekke hem aan' | Eind jaren '80
Afmetingen62 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500