JJvanWijk
  5. JJvanWijk

JJvanWijk

Lid sinds 2015 / Woudrichem, Nederland

17 aangeboden items / 675 verkochte items

FA. (41 x Favoriet)
17 aangeboden items door deze verkoper

Corneille - kleurenlitho - 'Nu dans un miroir' - 1987 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - kleurenlitho - 'Nu dans un miroir' - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 475!
Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2019
Afmetingen36 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
A.R. Penck - Kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 600!
A.R. Penck - Kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekOffset
Afmetingen81 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - gemengde techniek op papier | 'Oervogel' kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer - gemengde techniek op papier | 'Oervogel'

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen79 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van der Ploeg - handgesigneerde kleurenzeefdruk - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 250!
Jan van der Ploeg - handgesigneerde kleurenzeefdruk - zonder titel - 2019

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2019
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - kleurenzeefdruk - 'Mi-poisson, mi-insecte' - 1986 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - kleurenzeefdruk - 'Mi-poisson, mi-insecte' - 1986

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1986
Afmetingen46 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 kopen? Bied vanaf 850!
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
Afmetingen63 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979 kopen? Bied vanaf 850!
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
Afmetingen69 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Chat' | jaren '70 kopen? Bied vanaf 975!
Karel Appel - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Chat' | jaren '70

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen63 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Francesca Zijlstra - Uniek werk in steen | zonder titel | 1997 kopen? Bied vanaf 950!
Francesca Zijlstra - Uniek werk in steen | zonder titel | 1997

Beeld / Object

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1997
TechniekSteen
Afmetingen13 cm x 6 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Carolein Smit - Sculptuur | 'Liggend jongetje met bal ' | 2005 kopen? Bied vanaf 300!
Carolein Smit - Sculptuur | 'Liggend jongetje met bal ' | 2005

Beeld / Object

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2005
TechniekVerbronsd
Afmetingen7 cm x 5 cm x 14 cm (h x b x d)
Gewicht490 g
Jac Gijzen - olieverf op doek | 'zonder titel' | 1991 (ZEER GROOT) kopen? Bied vanaf 1950!
Jac Gijzen - olieverf op doek | 'zonder titel' | 1991 (ZEER GROOT)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1991
Afmetingen170 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952 kopen? Bied vanaf 4950!
Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1952
TechniekGouache
Afmetingen71 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Herman Berserik - handgesigneerd ets | 'Scheveningen 2' | 1987 (KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik - handgesigneerd ets | 'Scheveningen 2' | 1987 (KLEINE OPLAGE)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - handgesigneerd ets | 'Hobbelpaard met schip aan de horiz' | 1987 (KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik - handgesigneerd ets | 'Hobbelpaard met schip aan de horiz' | 1987 (KLEINE OPLAGE)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen20 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Rooskens - handgesigneerde litho | 'Printemps' | 1972 kopen? Bied vanaf 325!
Anton Rooskens - handgesigneerde litho | 'Printemps' | 1972

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Rooskens - handgesigneerde litho | 'compositie met figuren' | 1967 kopen? Bied vanaf 400!
Anton Rooskens - handgesigneerde litho | 'compositie met figuren' | 1967

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst