Jaap3
  5. Jaap3

Jaap3

Lid sinds 2014 / vleuten, Nederland

4 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
4 aangeboden items door deze verkoper

Theo Mackaay - Geen titel kopen? Bied vanaf 800!
Theo Mackaay - Geen titel

Geplaatst doorJaap3

Jaartal2000
Afmetingen135 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Mackaay - Familie kopen? Bied vanaf 850!
Theo Mackaay - Familie

Beeld / Object

Geplaatst doorJaap3

TechniekBrons
Afmetingen68 cm x 19 cm x 4 cm (h x b x d)
Gewicht8000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Mackaay - Geen titel kopen? Bied vanaf 700!
Theo Mackaay - Geen titel

Geplaatst doorJaap3

Jaartal2004
Afmetingen145 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Mackaay - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 700!
Theo Mackaay - Zonder Titel

Geplaatst doorJaap3

Jaartal2003
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst