Jalmere
  5. Jalmere

Jalmere

Lid sinds 2020 / Almere, Nederland

4 aangeboden items / 31 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)
4 aangeboden items door deze verkoper

Albert Muis - Stilleven kopen? Bied vanaf 190!
Albert Muis - Stilleven

Geplaatst doorJalmere

Jaartal1967
Afmetingen66.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Vredegoor - Blue suede shoes kopen? Bied vanaf 15!
Bert Vredegoor - Blue suede shoes

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJalmere

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Georges Steel - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 160!
Georges Steel - Bloemstilleven

Geplaatst doorJalmere

Jaartal1992
Afmetingen78 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Peeters - Abstract kopen? Bied vanaf 160!
Jan Peeters - Abstract

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJalmere

Jaartal1976
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout