JanineFrancis52
  5. JanineFrancis52

JanineFrancis52

Lid sinds 2020 / Dwingeloo, Nederland

2 aangeboden items / 45 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Jef Diederen - Zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorJanineFrancis52

Eindtijd 28-06-2022 om 22:06

Jaartal1992
TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Florissen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Gerard Florissen - Zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorJanineFrancis52

Eindtijd 24-07-2022 om 21:08

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen52 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst