Lid sinds 2021 / Utrecht, Nederland
9 aangeboden items / 6 verkochte items
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 26 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Drager | Karton |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 28 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 23 x 31 cm (h x b) |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 18 x 21 cm (h x b) |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 22.5 x 15 cm (h x b) |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 22 x 15 cm (h x b) |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 35 x 50 cm (h x b) |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 50 x 30 cm (h x b) |