Jelle de Vries (1948) Amorfe materie
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 80.3 x 74.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 750