JohanHuberts
  5. JohanHuberts

JohanHuberts

Lid sinds 2022 / Epen, Nederland

5 aangeboden items / 10 verkochte items

Arthur Nols - binnenplaats oude vakwerkboerderij Zuid-Limburg kopen? Bied vanaf 350!
Arthur Nols (1895-1966) Nederlands binnenplaats oude vakwerkboerderij Zuid-Limburg
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 350
Charles Vos - Stella Duce, Reliëf in keramiek kopen? Bied vanaf 275!
Charles Vos (1888-1954) Nederlands Stella Duce, Reliëf in keramiek
TechniekKeramiek
Afmetingen53 x 32 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht2020 g
€ 275
Willem Steelink (sr.) - Portret heer en portret dame kopen? Bied vanaf 40!
Willem Steelink (sr.) (1826-1913) Nederlands Portret heer en portret dame
TechniekEts
Afmetingen51.5 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Catharina Kiers - Bloemenstilleven kopen? Bied vanaf 90!
Catharina Kiers (1839-1930) Nederlands Bloemenstilleven
TechniekAquarel
Afmetingen43.8 x 33.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen kopen? Bied vanaf 90!
Brødrene Lohne (1921) Noors Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Afmetingen4 x 9 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht14 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 90