Lid sinds 2022 / Epen, Nederland
5 aangeboden items / 10 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 73 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 53 x 32 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2020 g |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 51.5 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 43.8 x 33.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 4 x 9 x 3 cm (h x b x d) |
Gewicht | 14 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |