Ron Ekkelenkamp (1943-2017) Zonder Titel
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 84 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 90