Kees58
  5. Kees58

Kees58

Lid sinds 2020 / Leiderdorp, Nederland

1 aangeboden items / 148 verkochte items

Anton Heyboer - Ets - Compositie met figuren - Ingelijst - origineel werk kopen? Bied vanaf 110!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets - Compositie met figuren - Ingelijst - origineel werk
TechniekEts
Afmetingen60 x 68.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110