Kees58
  5. Kees58

Kees58

Lid sinds 2020 / Leiderdorp, Nederland

3 aangeboden items / 113 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper
Bram Reijnders - Gemengde techniek - Abstract - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 175!
Bram Reijnders - Gemengde techniek - Abstract - Ingelijst (Zeer groot)Schilderij
Geplaatst doorKees58
Eindtijd 05-02-2023 om 20:00
Afmetingen117.5 cm x 116.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ruud van der Beele - Gemengde techniek op papier - Abstract - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Ruud van der Beele - Gemengde techniek op papier - Abstract - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorKees58
Eindtijd 11-02-2023 om 20:41
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst