Dang Lebadang (1921-2015) Quatre bateaux, bốn xuồng, vier boten
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 41 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 125