KeesvanDongenArt
  5. KeesvanDongenArt

KeesvanDongenArt

Lid sinds 2017 / Raamsdonksveer, Nederland

/ 433 verkochte items

Corneille - Lithografie - Hommage a Federico Fellini - 1974 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithografie - Hommage a Federico Fellini - 1974
TechniekLitho
Afmetingen70.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Albert Saverys - litho - Zicht op de Leie kopen? Bied vanaf 100!
Albert Saverys (1886-1964) Belgisch litho - Zicht op de Leie
TechniekLitho
Afmetingen51.8 x 61 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Kees van Dongen - Portrait de femme kopen? Bied vanaf 950!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Portrait de femme
TechniekLitho
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
€ 950
Bouke Ylstra - Ets - Hout Vallend kopen? Bied vanaf 40!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets - Hout Vallend
TechniekEts
Afmetingen29.5 x 20.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Bouke Ylstra - Ets - De Stuurknuppel kopen? Bied vanaf 40!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets - De Stuurknuppel
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Bouke Ylstra - Ets - Houten Sculptuur kopen? Bied vanaf 40!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets - Houten Sculptuur
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Bouke Ylstra - Ets - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 40!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets - Liggend naakt
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Johan D. Scherft - Ets - Winterscene - Schaatspret kopen? Bied vanaf 75!
Johan D. Scherft (1891-1969) Nederlands Ets - Winterscene - Schaatspret
TechniekEts
Afmetingen19.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Ton Pape - Gouache 1885 kopen? Bied vanaf 100!
Ton Pape (1916-2003) Gouache 1885
TechniekGouache
Afmetingen60 x 44.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Kees van Dongen - La Femme Sacrée, vrouw met bloemen kopen? Bied vanaf 995!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans La Femme Sacrée, vrouw met bloemen
TechniekOffset
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 995
Jan Poortenaar - Ets - Molen in de polder bij nacht kopen? Bied vanaf 40!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Ets - Molen in de polder bij nacht
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27.7 x 20.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Joop Liesker - Naaktmodel kopen? Bied vanaf 75!
Joop Liesker (1920-2004) Naaktmodel
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen31 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 75
Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - blauw kopen? Bied vanaf 75!
Hans van Dokkum (1908-1995) Vaas met Chrysanten - blauw
TechniekLitho
Afmetingen50 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Ton Pape - Gouache 200 kopen? Bied vanaf 80!
Ton Pape (1916-2003) Gouache 200
TechniekGouache
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Willem Gerard Hofker - Ets - Bali kopen? Bied vanaf 950!
Willem Gerard Hofker (1902-1981) Nederlands Ets - Bali
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen41.5 x 33.7 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 950
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Aap en de Kat
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30.2 x 23.3 cm (h x b)
€ 75
Hendrik de Laat - Ets/Aquatint - Oud s'Hertogenbosch kopen? Bied vanaf 100!
Hendrik de Laat (1900-1980) Nederlands Ets/Aquatint - Oud s'Hertogenbosch
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen26 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Lucien De Roeck - Zeefdruk - Antwerpen kopen? Bied vanaf 125!
Lucien De Roeck (1915) Belgisch Zeefdruk - Antwerpen
Afmetingen70 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Dick Bruna - Zeefdruk - de Trommelaar kopen? Bied vanaf 350!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Zeefdruk - de Trommelaar
Afmetingen74.5 x 54.5 cm (h x b)
€ 350
Paul Citroen - litho - " Mara " kopen? Bied vanaf 80!
Paul Citroen (1896-1983) litho - " Mara "
TechniekLitho
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Kees van Dongen - Litho - Homme et Femme kopen? Bied vanaf 450!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Litho - Homme et Femme
TechniekLitho
Afmetingen23 x 25.6 cm (h x b)
€ 450
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Arend en de Uil
TechniekEts/Aquatint
€ 75
Joop Liesker - Liggend Naakt kopen? Bied vanaf 60!
Joop Liesker (1920-2004) Liggend Naakt
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
€ 60
Ton Pape - Gouache A-57 kopen? Bied vanaf 110!
Ton Pape (1916-2003) Gouache A-57
TechniekGouache
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Bouke Ylstra - Ets - De Vlindervanger kopen? Bied vanaf 40!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets - De Vlindervanger
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Corneille - Mobile - Woman in the Sky kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Mobile - Woman in the Sky
TechniekAluminium
Afmetingen18.5 x 18.5 x 13.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Bouke Ylstra - Ets - 2 Personages kopen? Bied vanaf 40!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets - 2 Personages
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Hans van Dokkum - Rozen met dauwdruppels kopen? Bied vanaf 60!
Hans van Dokkum (1908-1995) Rozen met dauwdruppels
TechniekLitho
Afmetingen30.3 x 24.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Ton Pape - Gouache 220 kopen? Bied vanaf 100!
Ton Pape (1916-2003) Gouache 220
TechniekGouache
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Paul Citroen - litho - "Nora" kopen? Bied vanaf 80!
Paul Citroen (1896-1983) litho - "Nora"
TechniekLitho
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Hans van Dokkum - Het allesziend oog kopen? Bied vanaf 60!
Hans van Dokkum (1908-1995) Het allesziend oog
TechniekLitho
Afmetingen20.8 x 15.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Rene Magritte - lithografie - Georgette Magritte kopen? Bied vanaf 325!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch lithografie - Georgette Magritte
TechniekLitho
Afmetingen73.5 x 52.5 cm (h x b)
€ 325
Jac. de Beer - Houtsnede - Vliegenzwam kopen? Bied vanaf 75!
Jac. de Beer (1888-1946) Nederlands Houtsnede - Vliegenzwam
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21.5 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 75
Joop Liesker - Portret van Naaktmodel kopen? Bied vanaf 75!
Joop Liesker (1920-2004) Portret van Naaktmodel
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen64 x 48 cm (h x b)
€ 75
Hans van Dokkum - De vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 60!
Hans van Dokkum (1908-1995) De vaas met Bloemen
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Ton Pape - Gouache 202 kopen? Bied vanaf 80!
Ton Pape (1916-2003) Gouache 202
TechniekGouache
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jac. de Beer - Houtsnede - Gele lis kopen? Bied vanaf 75!
Jac. de Beer (1888-1946) Nederlands Houtsnede - Gele lis
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25.5 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 75