KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

571 aangeboden items / 6192 verkochte items

Dadara - Zeefdruk: Peace Tank (laatste exemplaar) kopen? Bied vanaf 99!
Dadara (1969) Nederlands Zeefdruk: Peace Tank (laatste exemplaar)
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Michael Winkel - Acryl op board - aanschouwbare post-constructie met hermaphrodiet1984 kopen? Bied vanaf 175!
Michael Winkel (1956-2012) Nederlands Acryl op board - aanschouwbare post-constructie met hermaphrodiet1984
TechniekAcryl
Afmetingen122 x 100 cm (h x b)
DragerBoard
€ 175
Fred de Heij - Giclee kopen? Bied vanaf 75!
Fred de Heij (1960) Nederlands Giclee
TechniekGiclée
Afmetingen89 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Montyn - Ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Mistral - 1969
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Cor Jaring - Foto: Sit-in-demonstranten tegen de oorlog in Vietnam (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 200!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto: Sit-in-demonstranten tegen de oorlog in Vietnam (Amsterdam)
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 200
Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Willy Sluiter - Olieverf op doek: Heren portret - 1944 kopen? Bied vanaf 595!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Olieverf op doek: Heren portret - 1944
Afmetingen78 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Willem van Malsen - Litho: Vijf jaar Galerie Balans - 1975 kopen? Bied vanaf 49!
Willem van Malsen (1940-2005) Nederlands Litho: Vijf jaar Galerie Balans - 1975
TechniekLitho
Afmetingen34.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Lex Metz - Tekening kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Tekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 49
Anton Heyboer - foto: Anton aan het werk kopen? Bied vanaf 59!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands foto: Anton aan het werk
TechniekPolaroid
Afmetingen11 x 9 cm (h x b)
€ 59
Gilbert Baibay - Acrylverf op board (Groot werk!) kopen? Bied vanaf 350!
Gilbert Baibay (1922-2021) Belgisch Acrylverf op board (Groot werk!)
TechniekAcryl
Afmetingen91 x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 350
Ed Dukkers - Gemengde techniek - 1973 kopen? Bied vanaf 75!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Gemengde techniek - 1973
Afmetingen34 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Thomas Lenk - Zeefdruk: Compositie in zwart en metallic zilver kopen? Bied vanaf 80!
Thomas Lenk (1933-2014) Duits Zeefdruk: Compositie in zwart en metallic zilver
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
€ 75
TechniekLitho
€ 75
Jacobien de Rooij - Aquarel: Nieuw leven - 1972 kopen? Bied vanaf 75!
Jacobien de Rooij (1947) Nederlands Aquarel: Nieuw leven - 1972
TechniekAquarel
Afmetingen21 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Aat Veldhoen - Litho - 1970 kopen? Bied vanaf 80!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Litho - 1970
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jacobien de Rooij - Aquarel - 1973 kopen? Bied vanaf 75!
Jacobien de Rooij (1947) Nederlands Aquarel - 1973
TechniekAquarel
Afmetingen15 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Bruno Bruni - Ingelijste litho: Zomer in Umbrië kopen? Bied vanaf 75!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Ingelijste litho: Zomer in Umbrië
TechniekLitho
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Herman Krikhaar - Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995 kopen? Bied vanaf 79!
Herman Krikhaar (1930-2010) Nederlands Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995
Afmetingen46.5 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - Zeefdruk: Inverno II- 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Inverno II- 2002
Afmetingen30 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Aart van Dobbenburgh - Litho: Droogbloemen - 1974 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Droogbloemen - 1974
TechniekLitho
Afmetingen59.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Pieter Holstein - ingelijste, met de hand ingekleurde zeefdruk: Muziek (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 125!
Pieter Holstein (1934) Nederlands ingelijste, met de hand ingekleurde zeefdruk: Muziek (nette lijst!)
Afmetingen51.5 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Aart van Dobbenburgh - Litho: Duindoorn - 1937 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Duindoorn - 1937
TechniekLitho
Afmetingen59 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Michel van Overbeeke - ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Leentje Linders - Ets: "A good start" - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Leentje Linders (1942) Nederlands Ets: "A good start" - 1993
TechniekEts
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Klaas Gubbels - Litho: "Janus" - 2004 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Litho: "Janus" - 2004 (zeer groot!)
TechniekLitho
Afmetingen91 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Jon Marten - Litho: "Sluipende tijd" kopen? Bied vanaf 50!
Jon Marten (1934) Nederlands Litho: "Sluipende tijd"
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Aart van Dobbenburgh - Litho: Zomerbloemen - 1958 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Zomerbloemen - 1958
TechniekLitho
Afmetingen47 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Marcello Morandini - Ingelijste gemengde techniek: Komposition 700 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Marcello Morandini (1940) Italiaans Ingelijste gemengde techniek: Komposition 700 (nieuwe lijst!)
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250