KiewitKunstonder100euro
  5. KiewitKunstonder100euro

KiewitKunstonder100euro

Lid sinds 2014 / 's-Gravenzande, Nederland

386 aangeboden items / 816 verkochte items

FA. (28 x Favoriet)
386 aangeboden items door deze verkoper
Karl-Heinz Hansen-Bahia - Houtsnede - 1975 kopen? Bied vanaf 55!
Karl-Heinz Hansen-Bahia - Houtsnede - 1975

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1975
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog - Litho

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971 kopen? Bied vanaf 40!
Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dadara - Klok - nieuw + boekje: It's the incredible Greyman kopen? Bied vanaf 50!
Dadara - Klok - nieuw + boekje: It's the incredible Greyman

Bijzondere Uitgaves

TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina kopen? Bied vanaf 75!
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina

Afmetingen35 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 45!
Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975

Jaartal1975
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mariet Numan - offset Litho - 1985 kopen? Bied vanaf 35!
Mariet Numan - offset Litho - 1985

Jaartal1985
TechniekOffset
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Siep van den Berg - Collage: boven de middelmaat uitkomen, is de middelmaat kwetsen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg - Collage: boven de middelmaat uitkomen, is de middelmaat kwetsen - gesigneerd

Tekening / Aquarel

TechniekCollage
Afmetingen32.5 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Bohemen - proefdruk: wielrenner kopen? Bied vanaf 70!
Kees van Bohemen - proefdruk: wielrenner

Bijzondere Uitgaves

TechniekProefdruk
Afmetingen64 cm x 75 cm (h x b)
Sees Vlag - Ingelijste zeefdruk: "De Meye" - 1980 kopen? Bied vanaf 85!
Sees Vlag - Ingelijste zeefdruk: "De Meye" - 1980

Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Franz Lauter - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Franz Lauter - Zeefdruk

Afmetingen60 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Cees Landsaat - Ets/ aquatint: serie parade - 1977 kopen? Bied vanaf 49!
Cees Landsaat - Ets/ aquatint: serie parade - 1977

Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen81 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jenny Dalenoord - Houtsnede: De stoet - 1953 kopen? Bied vanaf 45!
Jenny Dalenoord - Houtsnede: De stoet - 1953

Jaartal1953
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen39 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gust Romijn - Litho - 1953 kopen? Bied vanaf 45!
Gust Romijn - Litho - 1953

Jaartal1953
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Verpoorten - Litho: Megaliths - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Frans Verpoorten - Litho: Megaliths - 1960

TechniekLitho
Afmetingen38.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 79!
Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jenny Dalenoord - Kleuren houtsnede: De olijfbomen - 1954 kopen? Bied vanaf 45!
Jenny Dalenoord - Kleuren houtsnede: De olijfbomen - 1954

Jaartal1954
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wilfred Voet - Ets: "Een dag familieleven" - 1967 kopen? Bied vanaf 49!
Wilfred Voet - Ets: "Een dag familieleven" - 1967

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen52.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jörg Remé - Litho: Casaresque - 1973(uniek exemplaar) kopen? Bied vanaf 40!
Jörg Remé - Litho: Casaresque - 1973(uniek exemplaar)

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Siep van den Berg - collage/potloodtekening: opnieuw blauw 2 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg - collage/potloodtekening: opnieuw blauw 2 (gesigneerd!)

Tekening / Aquarel

TechniekCollage
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
Toon Teeken - Litho: "Lichaam" - 1996 kopen? Bied vanaf 50!
Toon Teeken - Litho: "Lichaam" - 1996

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Ets: Holland kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar - Ets: Holland

Jaartal1945
TechniekEts
Afmetingen13 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Hendrik van Norden - ets: Helena en Hector kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hendrik van Norden - ets: Helena en Hector

TechniekEts
Afmetingen26.2 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Ets: titel onbekend kopen? Bied vanaf 59!
Dirkje Kuik - Ets: titel onbekend

TechniekEts
Afmetingen63.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Liesbeth Bik - Zeefdruk met gedicht, van Shuntaroo Tanikawa kopen? Bied vanaf 45!
Liesbeth Bik - Zeefdruk met gedicht, van Shuntaroo Tanikawa

Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charlotte Molenkamp - grote zeefdruk (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 99!
Charlotte Molenkamp - grote zeefdruk (laatste exemplaar!)

Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anneke Auer - Zeefdruk: Shot Silk, met gedicht, van Vasko Popa - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Anneke Auer - Zeefdruk: Shot Silk, met gedicht, van Vasko Popa - 1990

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Ets: Elementen kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets: Elementen

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Esther Post - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Esther Post - Zeefdruk

Afmetingen39 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ursula Pless - Zeefdruk, Zonder titel - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Ursula Pless - Zeefdruk, Zonder titel - 1990

Jaartal1990
Afmetingen46.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!
Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969

TechniekLitho
Afmetingen24.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Tekening: De nachtcactus bloeit - 1982 kopen? Bied vanaf 99!
Dirkje Kuik - Tekening: De nachtcactus bloeit - 1982

Bijzondere Uitgaves

TechniekVaria
Afmetingen13.5 cm x 9.5 cm (h x b)
Angenelle Thijssen - Houtdruk: De vlucht van Daidalos en Ikaros - 1992 kopen? Bied vanaf 35!
Angenelle Thijssen - Houtdruk: De vlucht van Daidalos en Ikaros - 1992

Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho kopen? Bied vanaf 60!
Dirkje Kuik - Litho

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015 kopen? Bied vanaf 70!
Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015

Jaartal2015
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Jacqueline Tollenaar - Ets: 'Baders' kopen? Bied vanaf 35!
Jacqueline Tollenaar - Ets: 'Baders'

TechniekEts
Afmetingen35 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacqueline Tollenaar - Ets: Schuldgevoel kopen? Bied vanaf 35!
Jacqueline Tollenaar - Ets: Schuldgevoel

TechniekEts
Afmetingen21 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Litho: Labyrinth - 1975

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen75.5 cm x 105.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carley Ponse - ets: Draaiende woorden... - 1970 kopen? Bied vanaf 35!
Carley Ponse - ets: Draaiende woorden... - 1970

TechniekEts
Afmetingen31 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!
Carley Ponse - Ets - 1971

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen31 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marjan Jaspers - Krijttekening: Cyclanthera explodens - 1999

Tekening / Aquarel

Jaartal1999
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen51.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Ronnie Meerts - Litho

TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Charlotte le Fevre - Litho - COMPOSITIE : 1988 kopen? Bied vanaf 40!
Charlotte le Fevre - Litho - COMPOSITIE : 1988

Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Milvia Maglione - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 35!
Milvia Maglione - litho - 1975

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arjanne van der Spek - zeefdruk - 1985 kopen? Bied vanaf 49!
Arjanne van der Spek - zeefdruk - 1985

Jaartal1985
Afmetingen63.5 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 25!
Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I

TechniekEts
Afmetingen69.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henriette van Egten - ets - 1976 kopen? Bied vanaf 25!
Henriette van Egten - ets - 1976

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen19 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lolkje van der Kooi - Hoogdruk/Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 30!
Lolkje van der Kooi - Hoogdruk/Zeefdruk - 1988

Jaartal1988
Afmetingen41.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 35!
Marijke Timmerman - Zeefdruk - 1988

Jaartal1988
Afmetingen49 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst