KiewitKunstonder100euro
  5. KiewitKunstonder100euro

KiewitKunstonder100euro

Lid sinds 2014 / 's-Gravenzande, Nederland

373 aangeboden items / 870 verkochte items

FA. (28 x Favoriet)
373 aangeboden items door deze verkoper
Cees Andriessen - Linosnede/prägedruk - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Cees Andriessen - Linosnede/prägedruk - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1977
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint: Mevrouw Vlek naakt - 1964 kopen? Bied vanaf 55!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Mevrouw Vlek naakt - 1964

Prenten & Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen49 cm x 34.5 cm (h x b)
Toon Jansen - Houtsnede: Een schoon 1971 kopen? Bied vanaf 25!
Toon Jansen - Houtsnede: Een schoon 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1970
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bram van Velde - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Bram van Velde - litho - 1975

Prenten & Uitgaves

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andre van der Vossen - Houtsnede: Draaipad Volendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Houtsnede: Draaipad Volendam - 1928

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho kopen? Bied vanaf 60!
Dirkje Kuik - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - grote ets:1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - grote ets:1981

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles J. Kemper - Pen tekening: Reeuwijk Kerkweg - 1971 kopen? Bied vanaf 59!
Charles J. Kemper - Pen tekening: Reeuwijk Kerkweg - 1971

Tekening / Aquarel

Jaartal1971
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Hendrix - Zeefdruk: Snowing 7D - 1978 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Hendrix - Zeefdruk: Snowing 7D - 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1978
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andre van der Vossen - Houtsnede: Marken in de sneeuw - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Houtsnede: Marken in de sneeuw - 1928

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Pavel Husa - Linosnede: Figuren kopen? Bied vanaf 45!
Pavel Husa - Linosnede: Figuren

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen48.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Stropdas en pochet - 1987 (nieuw) kopen? Bied vanaf 69!
Corneille - Stropdas en pochet - 1987 (nieuw)

Varia

Jaartal1987
Afmetingen140 cm x 8 cm (h x b)
Margriet Oomen - Grote Litho, handgesigneerd - 1987 kopen? Bied vanaf 39!
Margriet Oomen - Grote Litho, handgesigneerd - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Pelgrom - Foto - 1960 kopen? Bied vanaf 49!
Hans Pelgrom - Foto - 1960

Fotografie

Jaartal1960
TechniekC-Print
Afmetingen39.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Riske - Pentekening - 1994 kopen? Bied vanaf 79!
Jan Riske - Pentekening - 1994

Tekening / Aquarel

Jaartal1994
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen48 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1984
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1984
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andre van der Vossen - Houtsnede: Winter Volendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Houtsnede: Winter Volendam - 1928

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Berserik - Ets:Leerlingen in de klas - 1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets:Leerlingen in de klas - 1981

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yolande Brouwers - Olieverf op papier kopen? Bied vanaf 25!
Yolande Brouwers - Olieverf op papier

Tekening / Aquarel

VerzendingInternationaal

TechniekAquarel
Afmetingen61 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dana Andreev - Kleuren ets: Unexpected Guest - 1982 kopen? Bied vanaf 59!
Dana Andreev - Kleuren ets: Unexpected Guest - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen56.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Charles Donker - Litho: Jonge vrouw in een landschap kopen? Bied vanaf 55!
Charles Donker - Litho: Jonge vrouw in een landschap

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - LItho: muis kopen? Bied vanaf 59!
Dirkje Kuik - LItho: muis

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maria Donker - Zeefdruk: Het licht speelt met het water...- 1996 kopen? Bied vanaf 25!
Maria Donker - Zeefdruk: Het licht speelt met het water...- 1996

Grafiek (handgesigneerd)

VerzendingInternationaal

Jaartal1996
Afmetingen52 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Strube - Litho kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen10 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Yolande Brouwers - Zeefdruk: Par avion - 1991 kopen? Bied vanaf 35!
Yolande Brouwers - Zeefdruk: Par avion - 1991

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1991
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Milvia Maglione - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 35!
Milvia Maglione - litho - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!
Carley Ponse - Ets - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen31 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Judith Stolker - Sjabloondruk - 1993 kopen? Bied vanaf 35!
Judith Stolker - Sjabloondruk - 1993

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
TechniekSjabloondruk
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sandra Derks - Zeefdruk met gedicht, van Rob Schouten - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Sandra Derks - Zeefdruk met gedicht, van Rob Schouten - 1990

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dana Andreev - Kleuren ets: Deep breath before Journey - 1982 kopen? Bied vanaf 59!
Dana Andreev - Kleuren ets: Deep breath before Journey - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1982
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Ets: Landschap met molens bij Hilligersberg kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets: Landschap met molens bij Hilligersberg

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen37 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Ronnie Meerts - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Toon Jansen - Houtsnede: Voetbalspelers in geel/zwart - 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Toon Jansen - Houtsnede: Voetbalspelers in geel/zwart - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1975
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Fly me to the moon kopen? Bied vanaf 99!
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Fly me to the moon

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Tekening en ets : Hollandse trekschuit op de rivier kopen? Bied vanaf 75!
Frederika Broeksmit - Tekening en ets : Hollandse trekschuit op de rivier

Tekening / Aquarel

TechniekAquarel
Afmetingen29.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Fuchs - Giclee: 2012 kopen? Bied vanaf 59!
Ernst Fuchs - Giclee: 2012

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2012
TechniekGiclée
Afmetingen38.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bea Farenhorst - Litho: Interactie - 1999 kopen? Bied vanaf 49!
Bea Farenhorst - Litho: Interactie - 1999

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint: Portret van Lotje Veldhoen met Martijn - 1964 kopen? Bied vanaf 55!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Portret van Lotje Veldhoen met Martijn - 1964

Prenten & Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Wijnand Thönissen - Litho kopen? Bied vanaf 99!
Wijnand Thönissen - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Annemarie de Groot - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 45!
Annemarie de Groot - Litho - 1992

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1992
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Liesbeth Bik - Zeefdruk met gedicht, van Shuntaroo Tanikawa kopen? Bied vanaf 45!
Liesbeth Bik - Zeefdruk met gedicht, van Shuntaroo Tanikawa

Grafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bram van Velde - litho - 1975

Prenten & Uitgaves

Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!
Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen24.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacqueline Tollenaar - Ets: Schuldgevoel kopen? Bied vanaf 35!
Jacqueline Tollenaar - Ets: Schuldgevoel

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen21 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst