Klaas Gubbels (1934) houtsnede: huiskamerorkest (nieuwe lijst!)
Bied mee
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 49 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 695