Kkw
  5. Kkw

Kkw

Lid sinds 2012 / Amstelveen, Nederland

12 aangeboden items / 499 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)
12 aangeboden items door deze verkoper
Moser - Tsjechië, Kristal vaas, goud beschilderd met florale motieven kopen? Bied vanaf 1!
Moser - Tsjechië, Kristal vaas, goud beschilderd met florale motieven

Glas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen18 cm x 5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
Jean Paul Gaultier - Marc Jacobs en Karl Lagerfeld Serie van 8 design Coco cola light flessen kopen? Bied vanaf 56!
Jean Paul Gaultier - Marc Jacobs en Karl Lagerfeld Serie van 8 design Coco cola light flessen

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKkw

Techniek3D Multiples & Objecten
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Borek Sipek - Kristal bokaal , Novy Bor Tsjechië, hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Borek Sipek - Kristal bokaal , Novy Bor Tsjechië, hand gesigneerd

Glas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen26 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Marja Milo - Schilderij, The roaring twenties, olieverf op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Marja Milo - Schilderij, The roaring twenties, olieverf op doek, gesigneerd

Geplaatst doorKkw

Jaartal2019
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKkw

Jaartal2020
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd

Geplaatst doorKkw

Jaartal2001
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland Sohier - L’Art et Fantaisie/Fractal man , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 15!
Roland Sohier - L’Art et Fantaisie/Fractal man , gesigneerd en ingelijst

Geplaatst doorKkw

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd

Glas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Afmetingen7 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal kopen? Bied vanaf 50!
August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal

Glas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen7 cm x 30 cm x 30 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10 kopen? Bied vanaf 50!
Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10

Geplaatst doorKkw

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd

Geplaatst doorKkw

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen72.5 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20 kopen? Bied vanaf 15!
Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20

Geplaatst doorKkw

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst