Koos
  5. Koos

Koos

Lid sinds 2011 / Merchtem België, België

9 aangeboden items / 23 verkochte items

Kosta Boda - Sun Burst by Rune >Strand voor SEA kopen? Bied vanaf 50!
Kosta Boda (1742) Zweeds Sun Burst by Rune >Strand voor SEA
Afmetingen17 x 18 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1730 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Hans Wap - De Ski-stoel kopen? Bied vanaf 50!
Hans Wap (1943) Nederlands De Ski-stoel
Afmetingen70 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Antiquarisch Boek - Tijl Uilenspiegel in Vlaanderen deel 1,2 en 3 kopen? Bied vanaf 50!
Antiquarisch boek Tijl Uilenspiegel in Vlaanderen deel 1,2 en 3
TechniekHardcover
Afmetingen31.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 50
Max Verboeket - 2x Asbak kopen? Bied vanaf 50!
Max Verboeket (1922-2015) Nederlands 2x Asbak
Afmetingen4 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Baccarat - Twee kristallen karaffen met zilveren (950-1000) hals en stop kopen? Bied vanaf 300!
Baccarat (1764) Frans Twee kristallen karaffen met zilveren (950-1000) hals en stop
Afmetingen27 x 11 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 300
Val-Saint-Lambert - Vatel ontwerp René Delvenne voor Wereld Tentoonstelin 1958 kopen? Bied vanaf 50!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Vatel ontwerp René Delvenne voor Wereld Tentoonstelin 1958
Afmetingen16.5 x 16 cm (h x b)
Gewicht1665 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Marc Chagall - Grand palais kopen? Bied vanaf 200!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Grand palais
TechniekLitho
Afmetingen71.5 x 51 cm (h x b)
€ 200
Steuben - Love (love embrace) kopen? Bied vanaf 75!
Steuben (1903) Amerikaans Love (love embrace)
Afmetingen11 x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Val-Saint-Lambert - mooie centerpierce ontwerp René Delvenne kopen? Bied vanaf 50!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch mooie centerpierce ontwerp René Delvenne
Afmetingen40 x 14 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50