Korenwolfje
  5. Korenwolfje

Korenwolfje

Lid sinds 2017 / Oldenzaal, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Jacques Tange - White Veil kopen? Bied vanaf 1199!
Jacques Tange (1960) Nederlands White Veil
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.199
Gerard Boersma - Chief kopen? Bied vanaf 575!
Gerard Boersma (1976) Nederlands Chief
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 575