Kozze1967
  5. Kozze1967

Kozze1967

Lid sinds 2018 / Sint-Joris-Winge, België

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Leo Meurrens - Mannen op de borrel kopen? Bied vanaf 25!
Leo Meurrens (1905-1966) Belgisch Mannen op de borrel
TechniekLitho
Afmetingen49 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25