Kunstcontract
  5. Kunstcontract

Kunstcontract

Lid sinds 2018 / Vught, Nederland

8 aangeboden items / 65 verkochte items

Erwin van Krey - The sound kopen? Bied vanaf 250!
Erwin van Krey (1959) Nederlands The sound
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 250
Erwin van Krey - Sunbather kopen? Bied vanaf 250!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Sunbather
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Erwin van Krey - The conjecture kopen? Bied vanaf 200!
Erwin van Krey (1959) Nederlands The conjecture
Afmetingen24 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Erwin van Krey - Waffenbruder kopen? Bied vanaf 250!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Waffenbruder
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Erwin van Krey - Concealed girl kopen? Bied vanaf 250!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Concealed girl
Afmetingen29.5 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Erwin van Krey - The summit kopen? Bied vanaf 200!
Erwin van Krey (1959) Nederlands The summit
Afmetingen26 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200