Lid sinds 2017 / Eindhoven, Nederland
5 aangeboden items / 241 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 21 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70.5 x 55.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 47 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 90 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |