Kunstigzeg
  5. Kunstigzeg

Kunstigzeg

Lid sinds 2018 / Tilburg, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Henry Thomas Alken - Hunting kopen? Bied vanaf 50!
Henry Thomas Alken (1785-1851) Engels Hunting
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 x 65 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan de Quelery - Sailing a dream kopen? Bied vanaf 175!
Jan de Quelery (1957) Nederlands Sailing a dream
TechniekGiclée
Afmetingen78 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175