Lid sinds 2018 / Tilburg, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 25 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 78 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |