Kunstisgunst
  5. Kunstisgunst

Kunstisgunst

Lid sinds 2020 / Vogelenzang, Nederland

2 aangeboden items / 33 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Frans Hollaardt - FANTASIE kopen? Bied vanaf 25!
Frans Hollaardt - FANTASIESchilderij
Geplaatst doorKunstisgunst
Eindtijd 10-12-2022 om 21:30
TechniekGouache
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Koos van Vlijmen - Abstracte figuratie kopen? Bied vanaf 40!
Koos van Vlijmen - Abstracte figuratieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstisgunst
Eindtijd 10-12-2022 om 21:45
Jaartal1952
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst