Kunstsammler123
  5. Kunstsammler123

Kunstsammler123

Lid sinds 2013 / Bad Krozingen, Duitsland

4 aangeboden items / 56 verkochte items

4 aangeboden items door deze verkoper

Bernd Völkle - Abstrakt kopen? Bied vanaf 350!
Bernd Völkle - Abstrakt

Geplaatst doorKunstsammler123

VerzendingInternationaal

Jaartal1988
Afmetingen70.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Artur Stoll - Abstrakt kopen? Bied vanaf 300!
Artur Stoll - Abstrakt

Geplaatst doorKunstsammler123

VerzendingInternationaal

Jaartal1995
Afmetingen81 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Otto Bachmann - La belle Lausannoise original Ölgemalde kopen? Bied vanaf 650!
Otto Bachmann - La belle Lausannoise original Ölgemalde

Geplaatst doorKunstsammler123

VerzendingInternationaal

Jaartal1971
Afmetingen73.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Herbert Breiter - Mediterrane Landschaft kopen? Bied vanaf 110!
Herbert Breiter - Mediterrane Landschaft

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstsammler123

VerzendingInternationaal

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen26.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst