KunstverkoperWestland
  5. KunstverkoperWestland

KunstverkoperWestland

Lid sinds 2014 / 's-Gravenzande, Nederland

60 aangeboden items / 136 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
60 aangeboden items door deze verkoper

Peter Zonneveld - zeefdruk: Haan - 2002 kopen? Bied vanaf 45!
Peter Zonneveld - zeefdruk: Haan - 2002Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2002
Afmetingen95 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977 kopen? Bied vanaf 1050!
Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
Afmetingen68 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame kopen? Bied vanaf 595!
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dameSchilderij

Afmetingen70 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jan Cremer - Zeefdruk: Inverno kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer - Zeefdruk: InvernoGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen31 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Gemengde techniek(Acryl) op doek: Brain drain - 1989(met certificaat HBM) kopen? Bied vanaf 3999!
Herman Brood - Gemengde techniek(Acryl) op doek: Brain drain - 1989(met certificaat HBM)Schilderij

Jaartal1989
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Fiume Azurro(Toscaans landschap) - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Fiume Azurro(Toscaans landschap) - 2001Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2001
Afmetingen120.5 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - litho: Rose Tropique - 1972Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - grote zeefdruk: IJshockeyers kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood - grote zeefdruk: IJshockeyersGrafiek (handgesigneerd)

Afmetingen66 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 3750!
Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaatSchilderij

Jaartal1987
Afmetingen62.5 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends) kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends)Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen90 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 14 - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 14 - 2015Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen45 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Heure Tardive kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - Litho: Heure TardiveGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Inkttekening : figuur kopen? Bied vanaf 149!
Dirkje Kuik - Inkttekening : figuurTekening / Aquarel

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld) kopen? Bied vanaf 199!
Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld)Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen38.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!)Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit"Tekening / Aquarel

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen12.5 cm x 9.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 100!
Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit"Tekening / Aquarel

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16.5 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - Litho: Asmara - 1957Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1957
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cees Andriessen - Linosnede/prägedruk - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Cees Andriessen - Linosnede/prägedruk - 1977Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!
Eugène Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960Tekening / Aquarel

Jaartal1960
TechniekGouache
Afmetingen59 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!
Eugène Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960Tekening / Aquarel

Jaartal1960
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - gouache - 1984 kopen? Bied vanaf 1395!
Eugène Brands - gouache - 1984Tekening / Aquarel

Jaartal1984
TechniekGouache
Afmetingen37.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977 kopen? Bied vanaf 1295!
Karel Appel - ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKratje

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso(Toscaans landschap) - 2001 kopen? Bied vanaf 215!
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso(Toscaans landschap) - 2001Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - ingelijste litho - 1990 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - ingelijste litho - 1990Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - ets: Temple Japan kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: Temple JapanGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971 kopen? Bied vanaf 55!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - Giclee op linnen: Zijde - 2015(Groot werk, laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 225!
Willi Kissmer - Giclee op linnen: Zijde - 2015(Groot werk, laatste exemplaar!)Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
TechniekGiclée
Afmetingen116 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: het landschap - 2014Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk - Elvis kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood - Zeefdruk - ElvisGrafiek (handgesigneerd)

Afmetingen56 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!
Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet van Wijngaerdt - zwarte krijttekening op papier: paard kopen? Bied vanaf 99!
Piet van Wijngaerdt - zwarte krijttekening op papier: paardTekening / Aquarel

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen31.5 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 1 - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 1 - 2015Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen57 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - giclee: de zwarte rok - 2014 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - giclee: de zwarte rok - 2014Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen83 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - giclee: het zwarte shirt - 2014 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - giclee: het zwarte shirt - 2014Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!
Armando - giclee: de krijger - 2015Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999 kopen? Bied vanaf 450!
Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999Fotografie

Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen29.4 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!)Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
Afmetingen94.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Offset litho: Barbie op vakantie kopen? Bied vanaf 249!
Herman Brood - Offset litho: Barbie op vakantieGrafiek (handgesigneerd)

TechniekOffset
Afmetingen48 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Staande halfnaakte vrouw met een schedel - 1979 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille - Litho: Staande halfnaakte vrouw met een schedel - 1979Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Grote houtsnede: Pijpen - 2004 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote houtsnede: Pijpen - 2004Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2004
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen49 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to Worldpeace kopen? Bied vanaf 200!
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to WorldpeaceGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal2003
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Grote houtsnede: "Love" - 2010 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote houtsnede: "Love" - 2010Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2010
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2004 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2004Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2004
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2002 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2002Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - ingelijste zeefdruk: Memorable day (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 750!
Corneille - ingelijste zeefdruk: Memorable day (nette lijst!)Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen135 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst