Lawrence
  5. Lawrence

Lawrence

Lid sinds 2016 / Alkmaar, Nederland

8 aangeboden items / 218 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)
8 aangeboden items door deze verkoper

Dominique Ampe - 'Hélène' - gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 375!
Dominique Ampe - 'Hélène' - gemengde techniek op papier

Geplaatst doorLawrence

Jaartal2003
Afmetingen44 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap de Carpentier - gouache - ‘Klein Eiland’ – 1993 kopen? Bied vanaf 140!
Jaap de Carpentier - gouache - ‘Klein Eiland’ – 1993

Geplaatst doorLawrence

Jaartal1993
TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Klijn - ‘Dorpsgezicht’ - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 80!
Willem Klijn - ‘Dorpsgezicht’ - olieverfschilderij

Geplaatst doorLawrence

Afmetingen52 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Robbert Fortgens - zeefdruk - 1996 - oplage 40/56 kopen? Bied vanaf 60!
Robbert Fortgens - zeefdruk - 1996 - oplage 40/56

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLawrence

Jaartal1996
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry Zeegers - aquarel - 'Bloemstilleven' kopen? Bied vanaf 60!
Harry Zeegers - aquarel - 'Bloemstilleven'

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLawrence

TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Greetje Grijpma - ‘TX 27 – Sing Your Way Home’ – 1986 - zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Greetje Grijpma - ‘TX 27 – Sing Your Way Home’ – 1986 - zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLawrence

Jaartal1986
Afmetingen57 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hermien van Herpt - 'Leven is steeds..' - droge naald ets kopen? Bied vanaf 35!
Hermien van Herpt - 'Leven is steeds..' - droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLawrence

TechniekEts
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Loes Kagenaar - keramisch beeld kopen? Bied vanaf 25!
Loes Kagenaar - keramisch beeld

Beeld / Object

Geplaatst doorLawrence

TechniekVerbronsd
Afmetingen20 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd