Lawrence
  5. Lawrence

Lawrence

Lid sinds 2016 / Alkmaar, Nederland

5 aangeboden items / 252 verkochte items

Pim Schilt - gouache - Frankrijk - Sainte Féréole kopen? Bied vanaf 40!
Pim Schilt (1939) Nederlands gouache - Frankrijk - Sainte Féréole
TechniekGouache
Afmetingen67 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Willem Gorter - schilderij - gemengde techniek - 1965 kopen? Bied vanaf 40!
Willem Gorter (1942) Nederlands schilderij - gemengde techniek - 1965
Afmetingen90 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jaap de Carpentier - 'In het Atelier’ - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 75!
Jaap de Carpentier (1921-1996) Nederlands 'In het Atelier’ - olieverf op doek
Afmetingen90 x 60 cm (h x b)
€ 75
Leon Danchin - ingekleurde ets - 'Opvliegende Eenden' kopen? Bied vanaf 40!
Leon Danchin (1887-1939) Frans ingekleurde ets - 'Opvliegende Eenden'
TechniekEts
Afmetingen78 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40