Lid sinds 2016 / Alkmaar, Nederland
5 aangeboden items / 252 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 60 x 75 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 67 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 90 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 90 x 60 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 78 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |