MDalen
  5. MDalen

MDalen

Lid sinds 2017 / Eindhoven, Nederland

11 aangeboden items / 91 verkochte items

Allan Morgan - Highland Shore kopen? Bied vanaf 25!
Allan Morgan (1952) Engels Highland Shore
TechniekLitho
Afmetingen57 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Ilona Mandy - Fruit kopen? Bied vanaf 25!
Ilona Mandy (1923-2004) Hongaars Zuid-Afrikaans Fruit
Afmetingen55 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Chris Derksen - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 25!
Chris Derksen (1928-2018) Nederlands Liggend naakt
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen48 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Chris Derksen - Liggend naakt 2 kopen? Bied vanaf 25!
Chris Derksen (1928-2018) Nederlands Liggend naakt 2
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen48 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Matthew Hilton - Arclumis kopen? Bied vanaf 75!
Matthew Hilton (1957) Engels Arclumis
Afmetingen32 x 7 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht650 g
GesigneerdOngemerkt
€ 75
Roger Etienne - Dame met Parasol - Parijs kopen? Bied vanaf 75!
Roger Etienne (1922-2002) Frans Amerikaans Dame met Parasol - Parijs
TechniekGouache
Afmetingen86 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Hans van Eerd - Samen gaan kopen? Bied vanaf 60!
Hans van Eerd (1941) Nederlands Samen gaan
TechniekBrons
Afmetingen20 x 14 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht530 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Ben Maile - Eastgate Clock - Chester kopen? Bied vanaf 125!
Ben Maile (1922-2017) Engels Eastgate Clock - Chester
Afmetingen64 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Stanislav Milovidov - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
Stanislav Milovidov (1960) Russisch Abstracte compositie
Afmetingen138 x 178 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Hans Timmer - Symbolics kopen? Bied vanaf 50!
Hans Timmer (1959) Nederlands Symbolics
TechniekLitho
Afmetingen71 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50