MDalen
  5. MDalen

MDalen

Lid sinds 2017 / Eindhoven, Nederland

4 aangeboden items / 54 verkochte items

4 aangeboden items door deze verkoper

Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 150!
Elio Martinelli - Model 660

Design

Geplaatst doorMDalen

Afmetingen60 cm x 30 cm x 70 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland kopen? Bied vanaf 100!
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMDalen

Jaartal1918
Afmetingen20 cm x 27 cm x 27 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Michael John March - Purple Tide II kopen? Bied vanaf 25!
Michael John March - Purple Tide II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMDalen

TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Georges de Kerveguen - Muurlampen kopen? Bied vanaf 950!
Georges de Kerveguen - Muurlampen

Design

Geplaatst doorMDalen

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen20 cm x 15 cm x 14 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdHandgesigneerd