MS2021
  5. MS2021

MS2021

Lid sinds 2018 / Den Hoorn, Nederland

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper

Hendrik Valkenburg - Moeder met kind op tuinpad kopen? Bied vanaf 1500!
Hendrik Valkenburg - Moeder met kind op tuinpadTekening / Aquarel

Geplaatst doorMS2021

Eindtijd 24-06-2022 om 19:26

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen67 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst