M_Art
  5. M_Art

M_Art

Lid sinds 2015 / Sliedrecht, Nederland

2 aangeboden items / 15 verkochte items

Johannes Wouterus van Trirum - Spelende ondeugende kittens kopen? Bied vanaf 600!
Johannes Wouterus van Trirum (1924-2011) Nederlands Spelende ondeugende kittens
Afmetingen44 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 600
Jan Jasper - Spelende kittens kopen? Bied vanaf 450!
Jan Jasper (1937-2018) Nederlands Spelende kittens
Afmetingen49 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450