Max Bueno de Mesquita (1913-2001) Stilleven met fles
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 64 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 300