Marjanal
  5. Marjanal

Marjanal

Lid sinds 2019 / Wezep, Nederland

2 aangeboden items / 39 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Willem Zwart - Gezicht op Nieuwendam kopen? Bied vanaf 40!
Willem Zwart - Gezicht op Nieuwendam

Geplaatst doorMarjanal

Eindtijd22-02-2022 om 21:24

Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Riel - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 30!
Jan van Riel - Abstract landschap

Geplaatst doorMarjanal

Eindtijd23-07-2022 om 19:06

Jaartal1958
Afmetingen70 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst