Masblanc
  5. Masblanc

Masblanc

Lid sinds 2021 / Zuidhorn, Nederland

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper

Theo Bitter - St. Remy de Provence kopen? Bied vanaf 185!
Theo Bitter - St. Remy de Provence

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMasblanc

Eindtijd 29-04-2022 om 20:33

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen41 cm x 59.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst