Lid sinds 2014 / Capelle aan den IJssel, Nederland
13 aangeboden items / 188 verkochte items
Techniek | Brons |
Afmetingen | 39 x 21 x 19 cm (h x b x d) |
Gewicht | 4000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 52 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 80 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 31 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 36 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 78 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 60 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 34 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 48 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |