Mijnkunst
  5. Mijnkunst

Mijnkunst

Lid sinds 2019 / Leiden, Nederland

9 aangeboden items / 181 verkochte items

Marianne Bey - Fantasy Lion kopen? Bied vanaf 50!
Marianne Bey (1950) Nederlands Fantasy Lion
Afmetingen26 x 23 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht2400 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Marianne Bey - Blue Cat kopen? Bied vanaf 50!
Marianne Bey (1950) Nederlands Blue Cat
Afmetingen19 x 22 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht800 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Marianne Bey - Pretty Woman kopen? Bied vanaf 125!
Marianne Bey (1950) Nederlands Pretty Woman
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 125
Marianne Bey - Butterflies & Flowers kopen? Bied vanaf 50!
Marianne Bey (1950) Nederlands Butterflies & Flowers
TechniekAcryl
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Marianne Bey - Birds kopen? Bied vanaf 50!
Marianne Bey (1950) Nederlands Birds
TechniekAcryl
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 50
Marianne Bey - BreakFast kopen? Bied vanaf 50!
Marianne Bey (1950) Nederlands BreakFast
TechniekAcryl
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Marianne Bey - Sunflowers / Van Gogh kopen? Bied vanaf 50!
Marianne Bey (1950) Nederlands Sunflowers / Van Gogh
Afmetingen24 x 18 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht4300 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Marianne Bey - Flowerfield kopen? Bied vanaf 60!
Marianne Bey (1950) Nederlands Flowerfield
TechniekAcryl
Afmetingen120 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Marianne Bey - Pretty Woman kopen? Bied vanaf 175!
TechniekAcryl
Afmetingen175 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175