Miles
  5. Miles

Miles

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

180 aangeboden items / 1823 verkochte items

Jozef Gindra - Boer in Brabants landschap (omgeving Bladel) - olieverf in een kapitale lijst kopen? Bied vanaf 295!
Jozef Gindra (1862-1938) Belgisch Nederlands Boer in Brabants landschap (omgeving Bladel) - olieverf in een kapitale lijst
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 295
1 bieding
Hendrik Johannes Slijper - Giervalk, Noorwegen 1987 - oplage 350, handgesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 125!
Hendrik Johannes Slijper (1922-2007) Nederlands Giervalk, Noorwegen 1987 - oplage 350, handgesigneerd - groot
TechniekOffset
Afmetingen73 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Anton Kustia Widjaja - Javaans landschap kopen? Bied vanaf 100!
Anton Kustia Widjaja (1935) Indonesisch Javaans landschap
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Ina van Toor - Bloemen (2e Blauwe Verschuiving) 1993 kopen? Bied vanaf 60!
Ina van Toor (1952) Nederlands Bloemen (2e Blauwe Verschuiving) 1993
Afmetingen42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 60
Jean Tinguely - zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm kopen? Bied vanaf 250!
Jean Tinguely (1925-1991) Zwitsers zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm
Afmetingen110 x 80 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Eugène Brands - 2 hardcovers: Werk op papier->gesigneerd 2000 & Monografie 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands 2 hardcovers: Werk op papier->gesigneerd 2000 & Monografie 1988
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
TechniekOffset
Afmetingen75.5 x 52.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Paul Overhaus - nachtlandschap kopen? Bied vanaf 125!
Paul Overhaus (1935-2014) Nederlands nachtlandschap
TechniekAquarel
Afmetingen58 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Joop Vegter - Rabarber - mezzotint - 1997 kopen? Bied vanaf 145!
Joop Vegter (1931-2017) Nederlands Rabarber - mezzotint - 1997
TechniekEts
Afmetingen46 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Gerd Arntz - zeldzame catalogus/catalogue raisonné 1976 - gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 45!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands zeldzame catalogus/catalogue raisonné 1976 - gratis verzending NL
TechniekSoftcover
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
€ 45
Kees Verwey - 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot kopen? Bied vanaf 40!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 24 cm (h x b)
€ 40
Jeroen Hermkens - 3 gratis verzonden boeken kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands 3 gratis verzonden boeken
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 50
Jits Bakker - Gesign: de schilder Jits Bakker & monumentale monografie -> gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Jits Bakker (1937-2014) Nederlands Gesign: de schilder Jits Bakker & monumentale monografie -> gratis verzending NL
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Anton Pieck - Gesigneerd boek De Houtsnijder en een kalender en een losse houtsnede kopen? Bied vanaf 65!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands Gesigneerd boek De Houtsnijder en een kalender en een losse houtsnede
TechniekHardcover
Afmetingen21.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 65
Victor Vasarely - 3 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
€ 50
Johannes Itten - 3 boeken, o.a. het vroege werk kopen? Bied vanaf 40!
Johannes Itten (1888-1967) Zwitsers 3 boeken, o.a. het vroege werk
TechniekHardcover
Afmetingen28 x 23.5 cm (h x b)
€ 40
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht kopen? Bied vanaf 75!
David Leviathan (1950) Israëlisch Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
TechniekLitho
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Willy Hagenbeek - Stilleven met granaatappels - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 150!
Willy Hagenbeek (1904-1987) Nederlands Stilleven met granaatappels - olieverfschilderij
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Sierk Schroder - 4 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 50
Diverse auteurs - Vlaams expressionisme: 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 60!
Diverse auteurs Vlaams expressionisme: 4 boekwerken
TechniekSoftcover
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
€ 60
Constant Permeke - 2 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Constant Permeke (1886-1952) Belgisch 2 boeken
TechniekSoftcover
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
€ 50
Jan de Hamer - 2 prachtig ingelijste pasteltekeningen boerderijen kopen? Bied vanaf 95!
Jan de Hamer (1934) Nederlands 2 prachtig ingelijste pasteltekeningen boerderijen
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Joseph Beuys - Overzicht werken 1945-1985, hardcover in duitse taal kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Overzicht werken 1945-1985, hardcover in duitse taal
TechniekHardcover
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 50
Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 - kopen? Bied vanaf 125!
Faience de Nevers Frans 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
Afmetingen3 x 24 x 24 cm (h x b x d)
Gewicht440 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Johannes Evert Akkeringa - Stilleven met sneeuwklokjes en vogels kopen? Bied vanaf 250!
Johannes Evert Akkeringa (1861-1942) Nederlands Stilleven met sneeuwklokjes en vogels
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999 kopen? Bied vanaf 40!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
TechniekSoftcover
Afmetingen23 x 17 cm (h x b)
€ 40
Harry van Kruiningen - 2 boekwerken: 33 etsen Amsterdam en 22 etsen Spinoza kopen? Bied vanaf 40!
TechniekSoftcover
Afmetingen21.5 x 17.7 cm (h x b)
€ 40
Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus. kopen? Bied vanaf 50!
Willem den Ouden (1928) Nederlands 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
€ 50
Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst kopen? Bied vanaf 75!
Victor Adam (1801-1866) Frans Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
TechniekHandgekleurd
Afmetingen27 x 35 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen kopen? Bied vanaf 75!
Gustavsberg (1825) Zweeds Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Afmetingen3 x 27 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht600 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Dirkje Kuik - Egel - litho op een dubbel blad uit 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Egel - litho op een dubbel blad uit 1966
TechniekLitho
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!
Max Nauta (1896-1957) Nederlands unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!
Dignum Dominicus Lammers (1915-1990) Nederlands Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen35 x 26 cm (h x b)
€ 50
Wim Zwiers - Geboortekaart Zwiers' zoon Willem Andries-kopergravure 1947 - gratis verzending kopen? Bied vanaf 50!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Geboortekaart Zwiers' zoon Willem Andries-kopergravure 1947 - gratis verzending
TechniekGravure
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Johannes von Stumm - GESIGNEERD met opdracht 2017 - gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Johannes von Stumm (1959-1966) Duits GESIGNEERD met opdracht 2017 - gratis verzending NL
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Georg Grosz - in het Kestner Gesellschaft Hannover 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans in het Kestner Gesellschaft Hannover 1988
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
€ 50
Hans Hartung - 2 hardcover boeken - gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans 2 hardcover boeken - gratis verzonden NL
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 23 cm (h x b)
€ 50
Jan Battermann - 2 boeken en 5x exlibris houtgravure van div. kunstenaars kopen? Bied vanaf 50!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands 2 boeken en 5x exlibris houtgravure van div. kunstenaars
TechniekHardcover
Afmetingen24.5 x 17 cm (h x b)
€ 50
Wu Guanzhong - hardcover: Painting from the heart, 1990 kopen? Bied vanaf 50!
Wu Guanzhong (1919-2010) Chinees hardcover: Painting from the heart, 1990
TechniekHardcover
Afmetingen33 x 27 cm (h x b)
€ 50