Miquelangelo
  5. Miquelangelo

Miquelangelo

Lid sinds 2013 / Markelo, Nederland

2 aangeboden items / 14 verkochte items

Eric-Jan Kremer - Valentino Rossi alias "the Doctor" in action kopen? Bied vanaf 2250!
Eric-Jan Kremer (1963) Nederlands Valentino Rossi alias "the Doctor" in action
TechniekAcryl
Afmetingen126 x 186 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.250
Jan Korthals - groots Amsterdams stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1950!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands groots Amsterdams stadsgezicht
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.950