Lid sinds 2021 / Aalst, België
5 aangeboden items / 24 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 57 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 58 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 12 x 10 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |