Modern_Art_Lover
  5. Modern_Art_Lover

Modern_Art_Lover

Lid sinds 2021 / Aalst, België

5 aangeboden items / 24 verkochte items

Jef Van Grieken - Aan zee kopen? Bied vanaf 50!
Jef Van Grieken (1950) Belgisch Aan zee
TechniekLitho
Afmetingen57 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Maurits Van Saene - ritme van de zee kopen? Bied vanaf 200!
Maurits Van Saene (1919-2000) Belgisch ritme van de zee
TechniekLitho
Afmetingen58 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Hans Vandekerckhove - Tuinwereld kopen? Bied vanaf 100!
Hans Vandekerckhove (1957) Belgisch Tuinwereld
TechniekLitho
Afmetingen57 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jan Van Imschoot - La Beauté Incessible kopen? Bied vanaf 300!
Jan Van Imschoot (1963) Belgisch La Beauté Incessible
Afmetingen70 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris) kopen? Bied vanaf 200!
Luc Tuymans (1958) Belgisch The Valley (Ex Libris)
TechniekOffset
Afmetingen12 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200