Lid sinds 2023 / Amersfoort, Nederland
4 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Collage |
Afmetingen | 39 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Collage |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Collage |
Afmetingen | 39 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Klei |
Afmetingen | 65 x 35 x 30 cm (h x b x d) |