Mooievondst63
  5. Mooievondst63

Mooievondst63

Lid sinds 2023 / Amersfoort, Nederland

4 aangeboden items / 1 verkochte items

Rian Kok - Naar de Lelie oranje/wit gestreept kopen? Bied vanaf 72!
Rian Kok (1959) Nederlands Naar de Lelie oranje/wit gestreept
TechniekCollage
Afmetingen39 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 72
Rian Kok - Naar de lelie in oranje blauw kopen? Bied vanaf 78!
Rian Kok (1959) Nederlands Naar de lelie in oranje blauw
TechniekCollage
Afmetingen39 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 78
Rian Kok - Naar de lelie in oranjeblauw 2 kopen? Bied vanaf 78!
Rian Kok (1959) Nederlands Naar de lelie in oranjeblauw 2
TechniekCollage
Afmetingen39 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 78
Rian Kok - tuinsculptuur 'vijverwaterval' kopen? Bied vanaf 225!
Rian Kok (1959) Nederlands tuinsculptuur 'vijverwaterval'
TechniekKlei
Afmetingen65 x 35 x 30 cm (h x b x d)
€ 225