MrMrsBook
  5. MrMrsBook

MrMrsBook

Lid sinds 2014 / Den Haag, Nederland

5 aangeboden items / 19 verkochte items

5 aangeboden items door deze verkoper
Margriet Snel - Pauwenveer met hartje kopen? Bied vanaf 43!
Margriet Snel - Pauwenveer met hartje

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMrMrsBook

Jaartal1997
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Pat Gentenaar - Torley - "Paper Keper” schilderij met papier-pulp kopen? Bied vanaf 195!
Pat Gentenaar - Torley - "Paper Keper” schilderij met papier-pulp

Geplaatst doorMrMrsBook

Jaartal1992
Afmetingen66 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Carbo - Zicht op wuivend riet kopen? Bied vanaf 30!
Gerard Carbo - Zicht op wuivend riet

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMrMrsBook

Jaartal1990
TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Baars - Boeket zonnebloemen in vaas, bloemstilleven kopen? Bied vanaf 89!
Jan Baars - Boeket zonnebloemen in vaas, bloemstilleven

Geplaatst doorMrMrsBook

Jaartal1965
Afmetingen63 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maarten Laupman - Theatermakers Erik-Ward Geerlings en Dejongpaul kopen? Bied vanaf 19!
Maarten Laupman - Theatermakers Erik-Ward Geerlings en Dejongpaul

Fotografie

Geplaatst doorMrMrsBook

Jaartal1991
TechniekC-Print
Afmetingen49 cm x 37 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst