NL
  5. NL

NL

Lid sinds 2012 / Losser, Nederland

2 aangeboden items / 40 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

James Miller - Cityscape (Spanje) Watercolour/Ink kopen? Bied vanaf 75!
James Miller - Cityscape (Spanje) Watercolour/Ink

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNL

Eindtijd08-05-2022 om 21:05

TechniekAquarel
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Floris Meydam - Tweekleurige "Serica" fles kopen? Bied vanaf 129!
Floris Meydam - Tweekleurige "Serica" fles

Glas / Keramiek

Geplaatst doorNL

Eindtijd14-05-2022 om 20:46

Jaartal1953
Afmetingen44 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt