Lid sinds 2020 / IJmuiden, Nederland
10 aangeboden items / 236 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 64 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 55 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 97 x 97 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 79 x 119 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 92 x 112 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |